Домосвіт

Про нас

Компанія ДомоСвіт - ваш надійний підрядник в будівнцтві!

   «Будівельне управління №7» успішно працює на ринку України з 1988 року .
   За час своєї роботи компанія розвивалась і розширювалась з метою автономності виконання, якості та своєчасній здачі об’єктів в експлуатацію. Для того, щоб клієнти розуміли, що компанія будує не лише споруди, а тепло та затишок від проекту – «під ключ» , було вирішено працювати під торговою маркою «ДомоСвіт» .
   Великий досвід роботи дозволяє підприємству без проблем зводити найрізноманітніші типи споруд, немає будівлі, яку б не зводило «Будівельне управління №7» : багатоповерхівки, котеджі, офісні центри, складські приміщення, торгово-розважальні центри, автосалони і ,навіть, храми! Паралельно з ними компанія будує, реконструює, ремонтує та оздоблює більш дрібні споруди.
   Для якісного та своєчасного будівництва компанія має власний парк автотранспорту та спецтехніки, що повністю забезпечує потреби будівництва . Також у розпорядженні є велика виробнича база: склади, цех металоконструкцій, розчинно-бетонний вузол, столярний та меблевий цеха.
   «Будівельне управління №7» ніколи не зупинялось на досягнутому і за свої заслуги та успішні проекти компанія помічена державним керівництвом, тому на своєму рахунку має також побудовані важливі адміністративні державні комплекси – дитячі садочки, сільські ради, школи.
   Надаючи комплекс послуг по будівництву «під ключ» , «Будівельне управління №7» власними силами розробляє та затверджує проектну документацію , надає повний комплект дозволів та експертних оцінок якості своїх споруд. Не потрібно турбуватися про паперові питання, клієнт лише розглядає, коректує та погоджує документацію.
  Компанія на ринку України більше 30 років успішно працює та розвивається головним чином тому, що чесніть та професіоналізм є основними принципами роботи!