Домосвіт

Таунхаус

Таунхаус у С. Крюківщина

Таунхауси – затребуваний вид малоповерхового будівництва

Таунхауси придумали англійці. Цей варіант житла користується величезною популярністю на Туманному Альбіоні. Його затребуваність стрімкими темпами зростає в нашій країні. Будинок-таунхаус являє собою усереднений між котеджем і квартирою варіант житла. В Україні перше житло такого типу було побудовано в 90-х роках.

Що таке таунхаус?

Таунхауси це окремі будинки за містом. Примітно, що вартість такої нерухомості є цілком прийнятною. Однак справедливості заради варто сказати, що «окремий» – це відносна характеристика такого житла, оскільки таунхауси від забудовника – це секційні будинки. Саме з цієї причини деякі називають їх «заміськими квартирами».

Таким чином, таунхаус – це котедж в кілька поверхів, розділений на окремі будинки з окремими входами. Розрізняють будинок таунхаус на дві, три, п’ять або вісім секцій. Особливістю такого житла є спільні стіни з сусідсьніми секціями та невелику ділянку землі, що прилягає до кожної секції.

Ціна: 700 у.е./м2

Як таунхаус облаштований всередині?

Таунхаус від забудовника має вертикальне планування. Площа такого житла коливається в межах 150-300 квадратних метрів. У внутрішньому плануванні застосовуються європейські стандарти. На першому поверсі розміщується кухня, вітальня, комора або підсобне приміщення, хол, туалетна кімната. Спальна зона, зона відпочинку і кабінет традиційно розміщується на другому поверсі, також там є і ванна кімната.

Придання таунхаусу особливо зацікавить власників авто, оскільки бонусом для них стане місце для парковки або гараж. Деякі таунхауси від забудовника можуть мати упорядковані мансарди.

В Україні купити таунхаус пропонується в приміських зонах. Городок з таким житлом має обладнані під’їзні шляхи та всі необхідні комунікації. Це ще одна причина придбати собі будинок. Продаж такого житла в нашій країні стає все більш актуальним.

Чому обирають таунхауси?

Чимало людей вирішує купити готовий таунхаус, оскільки таке житло має безліч переваг. В першу чергу, потрібно виділити приємну вартість. Економія досягається на прокладання комунікацій. Витрата фінансових коштів при цьому скорочується приблизно в 4 рази. Будівництво секційного житла здійснюється за типовим проектом, використовуються прості конструкції. Саме тому забудовники пропонують недорогі таунхауси.

Однак, незважаючи на стандартні проекти такого житла, ви зможете втілити будь-яку дизайнерську ідею в таунхаус. Купити ідеальне для себе житло ви зможете без шкоди для несучих конструкцій.

Також забудовники можуть запропонувати недорогі таунхауси, оскільки невелика територія, на якій ведуться роботи, дозволяє оптимізувати витрати на спецтехніку і транспорт.

Особливості українських таунхаусів

Примітно, що в Україні вже давно можна купити таунхаус, однак, попит зростає не так швидко як, наприклад, в Європі, де вже давно користується популярністю таке житло. Продаж цього житла в Україні здійснюється компанією «Домосвіт». Зауважимо, що ринок поки знаходиться в стані розвитку.

Експерти галузі впевнені в великих перспективах формату таунхаус. Купити його можна недорого, а він в повній мірі відповідає вимогам заміського будинку. Таунхаус від забудовника також дає можливість заощадити на утриманні присадибної ділянки, в порівнянні з витратами господарів окремих котеджів.

Якщо ви хочете купити готовий таунхаус в Крюковщині, то знахідкою для вас стане будівельна компанія «Домосвіт». Ми здійснюєємо продаж таунхаусів високої якості за демократичною ціною в мальовничому місці.